Wioletta Kwiatkowska

Nauka gry na pianinie w Warszawie
pianino.naukagry@gmail.com

Telefon  607 348 321

Super User

Jestem pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem, udzielam lekcji gry na pianinie i keyboardzie. Prowadzi też zajęcia umuzykalniające dla dzieci. Specjalizuje się w pracy z uczniem trudnym i z nadpobudliwością. Uczę od podstaw gry na keyboardzie i pianinie/fortepianie. Uczę też nut, solfeżu, zasad muzyki, historii muzyki, form muzycznych. Prosto, przystępnie i bezstresowo. Lekcje dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych, nawet dla starszych osób. Dojazd do ucznia na terenie Warszawy.
Dni i godziny lekcji do uzgodnienia. Dostarczam moim uczniom również materiały nutowe (zarówno muzyka klasyczna jak i atrakcyjna muzyka filmowa - szczególnie znane i lubiane utwory) oraz nagrania muzyki do nauki.

Super User

Zamieszczam kilka filmików, niedługo postaram się o więcej.

Zamieszczone na stronie filmy przedstawiają moich uczniów. Służą tylko prezentacji.

Proszę o nie wykorzystywanie ich dla swoich potrzeb.

 

 

Super User
Zapraszam na lekcje pianina ON-LINE, dzięki temu nie będzie zaległości w lekcjach pianina.
Lekcje odbywają się za pomocą programu Zoom lub Skype.
 

Zapraszam również na lekcje pianina i keyboardu. Zajęcia odbywają się u mnie w domu jak i u ucznia.

Z zachowaniem wszelkich zasad sanitarnych w maseczkach dezynfekcja pianina.

Lekcje muzyki
Zajęcia odbywają się u mnie w domu jak i u ucznia. Lekcje trwają przeważnie 60 minut. Ale też 45 i 30 min. Wszystko zależne jest od ucznia i wcześniejszych ustaleń. Na lekcjach uczę nie tylko gry ale i czytania nut oraz ćwiczenia rąk
(ustawianie ręki) - Podczas zajęć przygotowuję ucznia pod kątem szkoły muzycznej ( szczególnie przydatne gdy uczeń ma zamiar zdawać egzaminy do szkoły muzycznej pierwszego stopnia) Nauka to nie tylko gra ale również zabawa wprowadzająca w piękny świat muzyki klasycznej jak i rozrywkowej. Na zajęciach wprowadzam więc wszystkie rodzaje muzyki.

Zapraszam zarówno dzieci, rodziców i innych dorosłych do rozwijania swych zdolności muzycznych, gdyż w każdym wieku można realizować swoje pasje.